fbpx

O mnie

Nazywam się Łukasz i jestem właścicielem marki Woodentic. Bardzo miło mi gościć Cię na mojej stronie. Mam nadzieję że znajdziesz tu ciekawe dla Ciebie i inspirujące realizacje.
 
Kilka słów o mnie:
Praca z litym drewnem zaczęła się dla mnie już od najmłodszych lat, jako świetna zabawa. Podkradałem Tacie narzędzia i resztki desek, budując z tego różne proste zabawki. Była to wielka frajda i zabawa na długie godziny.
 
W dorosłym życiu będąc ogromnym miłośnikiem majsterkowania, kompletowałem coraz to większe narzędzia i maszyny, aby móc realizować swoje hobby – pracę z drewnem. Z czasem stało się to częścią mojej działalności i okazało się być jej wiodącym elementem.
 
Mam to ogromne szczęście, że praca, którą wykonuję jest jednocześnie moją pasją – wiec spokojnie mogę powiedzieć, że nie pracuję 😉, ale realizuje z ogromnym zaangażowaniem i sercem to co uwielbiam! 🥰
 
Jeżeli ważne jest dla Ciebie indywidualne podejście, wysoka jakość oraz fakt, że przy wykonywaniu zlecenia do działania napędza mnie głównie radość tworzenia i chęć spełnienia oczekiwań w 110% to jesteś w dobrym miejscu!
 
W Woodentic kierujemy się zasadą: od projektu do montażu, więc na każdym etapie prac nie musisz się o nic martwić. 
Zaprojektuję i wykonam dla Ciebie wizualizację Twojego wymarzonego mebla, wytworzę go ręcznie, przywiozę i zamontuję w jego nowym domu. 
 
Zachęcam Cię do obejrzenia moich prac – mam nadzieję, że dzięki temu poznasz mnie lepiej i zrozumiesz skąd wzięła się moja miłość do litego drewna oraz że Cię tą miłością zarażę !
 
Łukasz
Zapisz się na newsletter

Inspiruj się pięknymi meblami :) Zapisz się na Newsletter!

Nie zasypiemy Cię milionem maili,
a jako pierwszy dowiesz się
o promocjach, konkursach i nowościach Woodentic.